Menü
Sepetiniz

Microsoft 365 Business Basic - Yıllık Lisans

Microsoft 365 Business Basic - Yıllık Lisans
Microsoft 365 Business Basic - Yıllık Lisans
  • Stok: Stokta Var
  • Model: CFQ7TTC0LH18:0001
2.721 TL
KDV Hariç : 2.267 TL
KDV Dahil Fiyattır

Bilgi

Daha fazla bilgi ve yardım için 0216 771 46 22 numaralı telefonu arayabilir [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Microsoft 365 Business Basic (Microsoft 365 İş Temel) - Yıllık Lisans

Microsoft 365 Business Basic (Microsoft 365 İş Temel), küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış yıllık olarak fiyatlandırılıp lisanslanan bir abonelik tabanlı hizmettir ve temel iş üretkenliği uygulamalarını ve bulut hizmetlerini içerir.

DAHİL OLANLAR

Güvenli bulut hizmetleri: Microsoft Teams, OneDrive, SharePoint, Exchange Online Plan1

Yalnızca Web ve mobil cihaz uygulamaları: Word, Excel, PowerPoint ve Outlook

Microsoft 365 Business Basic'in temel özellikleri:

  1. Outlook Web Access: Microsoft 365 Business Basic abonelerine, web tarayıcıları üzerinden Outlook'a erişim olanağı sunar. Bu sayede iş e-postalarını okuyabilir, yanıtlayabilir ve düzenleyebilirler.
  2. Web Tabanlı Office Uygulamaları: Aboneler, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote gibi Office uygulamalarına web tarayıcıları üzerinden erişebilirler. Bu uygulamaları kullanarak belge oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirler.
  3. OneDrive for Business: Bu hizmet, işletmelere belgeleri bulutta saklama, senkronize etme ve paylaşma olanağı sunar. Bu, işbirliği yapmayı ve belgelere farklı cihazlardan erişmeyi kolaylaştırır. Kullanıcı başına 1 TB bulut depolama alanı sağlar.
  4. Microsoft Teams: Microsoft Teams, işbirliği, anlık mesajlaşma, video konferanslar ve dosya paylaşımı için kullanılan bir platformdur. İşletmeler, iç ekip iletişimi ve işbirliği için Teams'i kullanabilirler.
  5. Exchange Online: Microsoft 365 Business Basic, işletmeler için Exchange Online Plan1 hizmetini içerir. Bu sayede iş e-postalarını düzenlemelerine, takvimlerini paylaşmalarına ve iletişimlerini yönetmelerine olanak tanır.
  6. Güvenlik ve Uyum: Abonelik, temel güvenlik özelliklerini içerebilir, ancak daha kapsamlı güvenlik gereksinimleri için daha yüksek düzeyli Microsoft 365 aboneliklerine yükseltme yapma seçeneği sunabilir.
  7. Düzenli Güncellemeler: Aboneler, web tabanlı Office uygulamalarına ve diğer hizmetlere düzenli güncellemeler alır.
Microsoft 365 Business Basic, genellikle temel iş ihtiyaçlarına yanıt vermek ve ofis üretkenliği sağlamak için tasarlanmıştır. İş ihtiyaçlarınıza ve özelliklerinize göre daha yüksek seviyeli Microsoft 365 aboneliklerine yükseltme yapma seçeneği de bulunabilir.

Microsoft 365 Business Basic yıllık taahhütle lisanslanır ve her yıl yenilenir.

Microsoft 365 Business Basic toplu fiyat bilgisi ve çoklu alım teklifleri için bize ulaşın.

Microsoftkurumsal.com sadece Kurumsal Microsoft lisansları satış ve desteğini vermektedir. İlk alım veya yenileme öncesi bilgi alabilir, çok kullanıcılı lisans alımlarınızda fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Büyük, orta, küçük işletmeler ve kurum içi lisanslama seçenekleri ve destek talepleriniz için 0216 771 46 22 numaralı telefondan ve [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.