Menü
Sepetiniz

Microsoft Exchange Online Plan 1 - Yıllık Lisans

Microsoft Exchange Online Plan 1 - Yıllık Lisans
-15 %
Microsoft Exchange Online Plan 1 - Yıllık Lisans
Exchange Online Plan 1
Exchange Online Plan 1
İşletme için barındırılan e-postayla, gittiğiniz her yerde akıllı çalışın.
Kurumsal E-posta Taşıma
Kurumsal E-posta Taşıma
Diğer E-posta sağlayıcılardan Exchange Online planlarına geçişi bizimle yapın, ücretsiz destek ve e-posta taşıma hizmetimizden faydalanın.
 • Stok: Stokta Var
 • Model: CFQ7TTC0LH16:0001
This offer ends in:
Gün
Saat
Dakika
Saniye
1.640 TL
1.938 TL
KDV Hariç : 1.367 TL
KDV Dahil Fiyattır

Bilgi

Daha fazla bilgi ve yardım için 0216 771 46 22 numaralı telefonu arayabilir [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Microsoft Exchange Online Plan 1 - Yıllık Lisans

Microsoft Exchange Online Plan 1, Microsoft'un bulut tabanlı e-posta ve takvim hizmetidir. İşletmelerin ve kuruluşların profesyonel e-posta iletişimi, takvim yönetimi ve işbirliği ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Exchange Online Plan 1, gelişmiş e-posta özellikleri sunar ve Microsoft'un güvenli ve ölçeklenebilir altyapısını kullanarak işletmelere güvenli, uygun fiyatlı ve etkili bir e-posta çözümü sağlar.

Microsoft Exchange Online Plan 1'in Temel Özellikleri:

 • E-posta Hesapları: İşletmeniz için özelleştirilebilir alan adınıza sahip e-posta hesapları oluşturabilirsiniz. Kullanıcılarınıza profesyonel e-posta adresleri sağlayarak işletme kimliğini güçlendirebilirsiniz.
 • Takvim Yönetimi: Kullanıcılar takvimlerini oluşturabilir, paylaşabilir ve yönetebilir. Toplantılar, etkinlikler ve randevuları düzenlemek ve takip etmek daha kolay hale gelir.
 • Kişiler ve İletişim Grupları: Kişileri yönetebilir, iletişim grupları oluşturabilir ve kişileri kolayca bulabilirsiniz.
 • Mobil Erişim: Exchange Online, mobil cihazlar üzerinden e-posta, takvim ve kişilere erişim sağlar, böylece hareket halindeyken bile etkili iletişim sağlarsınız.
 • Güvenlik ve Kimlik Doğrulama: Kimlik doğrulama, e-posta şifreleme ve güvenlik politikaları gibi güvenlik önlemleriyle e-postalarınızı ve iletişiminizi korur.
 • Tehdit Koruma: Kötü amaçlı yazılımlar, virüsler ve istenmeyen e-postalara karşı koruma sağlar.
 • Tümleşik Arama ve Keşif: E-postaları, takvimleri ve kişileri kolayca bulabilir ve organize edebilirsiniz.
 • Outlook Web App (Web Tarayıcısı Üzerinden Erişim): Exchange Online'a web tarayıcısı üzerinden erişebilir, e-postalarınızı düzenleyebilir ve takviminizi yönetebilirsiniz.

Microsoft Exchange Online Plan 1, işletmelerin e-posta iletişimi ve takvim yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış kullanıcı dostu bir çözümdür. İşletmenizde daha etkili iletişim sağlamak, takip etmek ve işbirliği yapmak istiyorsanız, Exchange Online Plan 1'i değerlendirebilirsiniz. Daha fazla bilgi , fiyat teklifi ve en uygun e-posta çözümünü seçmek için için 0216 771 46 22 numaralı telefondan ve [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı başına 50 GB posta kutusuyla güvenli ve güvenilir, kurumsal sınıf e-posta. Office Uygulamaları ve Hizmetler dahil değil.

 

 • Her kullanıcı Microsoft Exchange Online Plan 1 ürünü ile 50GB'lik posta kutusu depolama alanı elde eder. Ve boyutu 150 MB 'a varan iletiler gönderebilir.
 • Kullanıcılar Outlook’un desteklenen sürümlerini Exchange Online’a bağlayarak bildikleri zengin istemci uygulamasını kullanabilir
 • Web üzerinde Outlook, web istemci erişimi için genel görünümü Outlook istemcisiyle eşleşen, tarayıcı tabanlı üstün bir deneyim sağlar
 • Odaklanmış Gelen Kutusu ile en önemli e-postalarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Gelen kutunuz iki sekme içerir: Hemen ilgilenmeniz gereken e-postalar için Odaklanmış ve diğer tüm e-postalar için ise Diğer sekmesi kullanılır. Sekmeler arasında dilediğiniz zaman geçiş yapabilir ve Diğer bölümüne gelen e-postaları daima görebilirsiniz
 • Toplantıları zamanlamak için takvimleri karşılaştırın ve paylaşılan takvimler, gruplar, genel adres listesi, dış kişiler, görevler, konferans odaları ve temsilci özellikleri gibi işbirliği özelliklerine erişin
 • Tüm posta kutuları, Exchange Online Protection aracılığıyla kötü amaçlı yazılımlara ve istenmeyen postaya karşı üstün bir korumaya sahip olur
 • Eski iletileri otomatik olarak Yerinde Arşiv’e taşıyarak gelen kutunuzu temiz tutun

Daha fazla depolama alanı istiyorsanız Exchange Online Plan 2 ürünü tam size göre. Daha fazla depolama alanı ve daha çok boyutlu dosya gönderme imkanı.

Toplu fiyat alımı ve teklif isteğiniz için bize ulaşın.

Sunulan Özellikler
Posta Kutusu Kapasitesi50 GB
Max. Ek Dosya Boyutu150 MB' a kadar