Menü
Sepetiniz

Microsoft Exchange Online

Model: CFQ7TTC0LH0L
Microsoft Exchange Online Kiosk - Yıllık LisansMicrosoft Exchange Online Kiosk, Microsoft'un bulut tabanlı iletişim ve e-posta hizmeti olan Exchange Online'ın özel bir sürümüdür. Exchange Online Kiosk, temel e-posta ve iletişim ihtiyaçları olan kullanıcılar için tasarlanmış bir çözümdür. Bu sürüm, ö..
1.137 TL KDV Dahil
Vergiler Hariç:947 TL
Model: CFQ7TTC0LH16:0001
Microsoft Exchange Online Plan 1 - Yıllık LisansMicrosoft Exchange Online Plan 1, Microsoft'un bulut tabanlı e-posta ve takvim hizmetidir. İşletmelerin ve kuruluşların profesyonel e-posta iletişimi, takvim yönetimi ve işbirliği ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Exchange Online Plan 1, g..
1.640 TL KDV Dahil 1.938 TL
Vergiler Hariç:1.367 TL
Model: CFQ7TTC0LH1P:0001
Microsoft Exchange Online Plan 2 - Yıllık LisansMicrosoft Exchange Online Plan 2, Microsoft'un bulut tabanlı profesyonel e-posta, takvim ve işbirliği hizmetidir. Bu plan, işletmelere daha geniş bir özellik yelpazesi sunarak daha gelişmiş e-posta ve iletişim ihtiyaçlarını uygun fiyatlı olarak karşıla..
3.429 TL KDV Dahil 3.690 TL
Vergiler Hariç:2.858 TL
Model: CFQ7TTC0LGZM:0001
Microsoft Exchange Online Protection - Yıllık LisansExchange Online Protection, acil durumlarda ve sonrasında, kurumunuzu istenmeyen postalara ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korur. Exchange Online Protection ile kurumsal sınıf koruma ve güvenilirlik elde edersiniz.Global bir veri merkezleri ağına ..
522 TL KDV Dahil
Vergiler Hariç:435 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Microsoft Exchange Online, işletmelerin ve kuruluşların e-posta iletişimi ve işbirliği ihtiyaçlarını karşılamak için bulut tabanlı bir hizmettir. Geleneksel bir Exchange sunucusunun yerine bulut tabanlı bir çözüm olarak sunulan Exchange Online, bir dizi avantaj sunar. İşte Microsoft Exchange Online'ın temel özellikleri:

  1. Profesyonel E-posta Hizmeti: Exchange Online, özelleştirilmiş e-posta adresleri (örneğin, info@şirketadı.com) oluşturmanıza olanak tanır. Güvenilir ve güçlü bir e-posta altyapısı sunar.
  2. Takvim ve Randevu Yönetimi: Kişisel ve paylaşılan takvimler oluşturabilir, toplantılar ve randevular planlayabilir, davetiyeler gönderebilir ve takvimleri paylaşabilirsiniz.
  3. Kişi Yönetimi: Kişi bilgilerini düzenleyebilir, kişi grupları oluşturabilir ve kişileri kolayca arayabilirsiniz. Kişi kartları üzerinden iletişim kurabilirsiniz.
  4. İşbirliği Araçları: Microsoft Teams, Exchange Online ile entegre çalışır ve ekip üyelerinin anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü konferanslar yapmasını, dosya paylaşmasını ve işbirliği yapmasını sağlar.
  5. Dosya Depolama: Exchange Online, kullanıcılara geniş veri depolama alanları (posta kutuları) sunar, böylece e-posta ve ekler güvenli bir şekilde saklanabilir.
  6. Mobil Erişim: Exchange Online, mobil cihazlardan e-postalara ve takvimlere erişim sağlar. Bu sayede çalışanlar herhangi bir yerden e-postalarını kontrol edebilirler.
  7. Güvenlik ve Spam Filtreleme: Exchange Online, kötü amaçlı yazılımları ve spam e-postaları engellemek için güvenlik önlemleri ve filtreleme özellikleri sunar.
  8. Sürekli Çalışma: Bulut tabanlı olduğu için Exchange Online, kesintisiz hizmet sunar ve sunucu sorunlarına karşı dayanıklıdır.
  9. Veri Yedekleme: E-posta verileriniz otomatik olarak yedeklenir, bu da veri kaybını önler ve eski e-postalara erişimi sağlar.
  10. Veri Yönetimi: Politika ve yönergeleri uygulayarak e-posta verilerini düzenleyebilir ve arşivleyebilirsiniz.

Microsoft Exchange Online, işletmelerin güvenilir ve ölçeklenebilir bir e-posta çözümüne ihtiyaç duydukları durumlarda tercih ettikleri bir hizmettir. Ayrıca iş sürekliliği, güvenlik ve işbirliği ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi özellik sunar.

Exchange Online Planları ile daima bağlantıda kalın. Exchange Online ile e-postalarınıza dilediğiniz yerden ulaşın. 50 GB'dan başlayan posta kutusu kapasitesi ile kotalara ve posta kutusu temizlemeye son verin. İşinizi kolaylaştıracak çözümler ve öneriler MicrosoftKurumsal.com' da...

Exchange Online planları Exchange Online Plan 1 ve Exchange Online Plan 2 olmak üzere 2 adettir.

E-postalarınızı ve posta kutunuzu korumak için de Microsoft tarafından geliştirilen Exchange Online Protection ürünü bulunmaktadır.

Exchange online planlarını microsoftkurumsal.com' dan alarak satış sonrası kurulum desteği alırsınız. Ve istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Çoklu alımlarda fiyat teklifi için bize [email protected] e-posta adresinden ve 0216 771 46 22 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.