Menü
Sepetiniz

Microsoft Kurumsal Blog RSS Feed

16 Mar Sigorta Acenteleri için Kurumsal Uzantılı Eposta Adresi Kullanımı Zorunluluğu
0 73
Bilindiği üzere, Sigortacılık Verilerinin Genel Veri Tabanına Kayıtlanmasına İlişkin Genelge (2023/24) ile Sigorta Acenteleri kullanıcılarına acentenin kurumsal uzantılı eposta adresi kullanımı yükümlülüğü getirilmiş bu konudaki denetimin Birliğimiz sorumluluğunda olduğu ifade edilmiştir.Bu çerçevede, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Den..
21 Kas Şirket Uzantılı E-posta Hesabı Almak
0 827
@sirketiniz.com Uzantılı Size Özel E-Posta Hesabı AlmakKuruluşların başarısında, güvenli ve profesyonel e-posta barındırma hizmetlerinin önem kazanmasındaki en önemli faktör alan adı uzantılı e-posta adresi almaları. İster küçük, ister orta ölçekli bir işletmeniz olsun, isterseniz kurumsal bir şirket yönetiyor olun, size özel e-posta hesapları daha..
18 Eki Office 2016-2019 ve Microsoft 365 hizmetlerine bağlantı
0 250
Office 2019 ve Office 2016 ile Microsoft 365 hizmetlerine bağlantı desteği 10 Ekim 2023'te sona erdi. Microsoft 365 hizmetlerine bağlanmak için yalnızca genel destek kapsamındaki kalıcı Office sürümleri desteklenmektedir. Office 2016 ve Office 2019 artık genel desteğin dışında kaldı. Artık Microsoft 365 hizmetlerine bağlanmak için eski Office sürüm..
03 Ağu Microsoft Kurumsal E-posta Hizmeti
0 412
Microsoft Kurumsal E-Posta Hizmeti: Güvenli ve Verimli İletişim Platformuİşletmelerin günümüz dijital dünyasında başarılı olabilmeleri için güvenilir ve verimli iletişim kanallarına ihtiyaçları vardır. Microsoft, bu ihtiyacı karşılamak için sunduğu Kurumsal E-Posta Hizmeti ile işletmelere güçlü bir iletişim platformu sunar. Microsoft Kurumsal E-Pos..
18 Tem Orjinal Microsoft Lisans Kullanmak Neden Önemli?
0 461
Orjinal Microsoft lisans kullanmak birçok nedenden dolayı önemlidir. İşte orjinal Microsoft lisans kullanmanın bazı nedenleri:Yasal Uyumluluk: Orjinal Microsoft lisansları, telif haklarına saygı gösterir ve yasal olarak yazılım kullanmanızı sağlar. Lisanslı yazılım kullanmak, yasal risklerden kaçınmanızı ve hukuki sorunlarla karşılaşma olasılığını ..
31 May Microsoft Kurumsal Lisans Hizmeti Hakkında
0 585
Microsoft Kurumsal Lisans, işletmelerin Microsoft ürünlerini lisanslamak ve kullanmak için tasarlanmış bir lisanslama programıdır. Bu lisanslama programı, işletmelere Microsoft'un en son ürün sürümlerine erişim, lisans yönetimi kolaylığı ve maliyet tasarrufu sağlar. Microsoft Kurumsal Lisans, işletmelere geniş bir ürün yelpazesini kapsayan bir lisa..
10 Mar Exchange Online'da Silinen Bir E-postayı Kurtarma
0 3175
Exchange Online'da silinen bir e-postayı kurtarmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:Silinen öğeler klasörünü kontrol edin: Silinen öğeler klasörüne giderek, e-postanın hala burada olup olmadığını kontrol edin. Eğer buradaysa, e-postayı geri alabilirsiniz.Kurtarma klasörüne bakın: Exchange Online'da bir kurtarma klasörü vardır. Silinen öğ..
09 Mar Microsoft Teams ile Grup Oluşturma
0 1989
Microsoft Teams ile grup oluşturmak için şu adımları takip edebilirsiniz:Microsoft Teams uygulamasını açın ve sağ üst köşedeki "Yeni ekip" seçeneğine tıklayın."Yeni ekip" sayfasında, ekip için bir ad girin ve isteğe bağlı olarak bir ekip açıklaması ekleyin.Ayrıca, ekibiniz için bir Office 365 grubu oluşturmak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. ..
09 Mar Microsoft 365 Özellikleri
ersin 0 1823
Microsoft 365, bir dizi işletme uygulamasını içeren bir bulut tabanlı hizmet paketidir. Bu hizmetler, ofis işlemlerini daha kolay ve verimli hale getirmek için tasarlanmıştır. Microsoft 365'in özellikleri arasında şunlar bulunur:Word, Excel, PowerPoint ve diğer Office uygulamaları: Microsoft 365, Office uygulamalarını kullanarak belge, sunum, hesap..
06 Eyl Exchange Online Plan 1 özellikleri
0 850
Exchange Online Plan 1 kurumlar ve işletmeler için Microsoft tarafından özellikle e-posta kullanımını kolaylaştıran bir plandır. Exchange Online Plan 1 kullananlar veri kaybı yaşamaz ve 50 Gb' lık posta kutusu sayesinde e-posta ayıklamak zorunda kalmaz.150 MB'a kadar dosyaları veri kaybı yaşamadan ek halinde yollayabilirsiniz.Exchange Online, geliş..
04 Eyl İki aşamalı doğrulamanın önemi.
1 720
Bugünkü yazımızda Microsoft’un 365 üzerinde zorunlu hale getireceği iki aşamalı doğrulama (two-step verification) seçeneğinin önemini ve kolaylığını paylaşacağız.Microsoft’un uzun zamandır şifre değiştirmenin güvenlik açısından önemli olmaktan çıkıp kullanıcıların daha bulunabilir şifre vermesinden dolayı daha güvensiz hale geldiğini savunur olmuşt..
04 Eyl Exchange Online Servis İçeriği
0 994
Microsoft Exchange Online, bilgisayarlardan, web'den ve mobil cihazlardan e-posta, takvim, kişiler ve görevler sunan barındırılan bir mesajlaşma çözümüdür. Azure Active Directory ile tam olarak bütünleşir ve yöneticilerin kendi ortamlarında Exchange Online özelliklerini yönetmek için diğer yönetim araçlarının yanı sıra grup ilkelerini kullanmaların..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)