Menü
Sepetiniz

Microsoft 365 Business Premium - Yıllık Lisans

Microsoft 365 Business Premium - Yıllık Lisans
Microsoft 365 Business Premium - Yıllık Lisans
 • Stok: Stokta Var
 • Model: CFQ7TTC0LCHC:0002
9.505 TL
KDV Hariç : 7.920 TL
KDV Dahil Fiyattır

Bilgi

Daha fazla bilgi ve yardım için 0216 771 46 22 numaralı telefonu arayabilir [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Microsoft 365 Business Premium (Microsoft 365 İş Ekstra) - Yıllık Lisans

DAHİL OLANLAR

Uygulama ve güvenli bulut hizmetlerinin masaüstü, web ve mobil sürümleri: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Microsoft Teams, OneDrive, SharePoint, Exchange Online Plan 1, Publisher, Access, Intune, Azure Information Protection

Microsoft 365 Business Premium (Microsoft 365 İş Ekstra) , küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış yıllık olarak fiyatlandırılıp lisanslanan bir abonelik tabanlı hizmettir ve çeşitli iş üretkenliği uygulamalarını, bulut hizmetlerini ve güvenlik özelliklerini içerir. Microsoft 365 İş Ekstra, sınıfının en iyisi Microsoft 365 uygulamaları ile işinizi gelişmiş siber tehditlere karşı korumaya yardımcı olan kapsamlı güvenliğe sahip güçlü bulut hizmetlerini bir araya getirir.

Microsoft 365 Business Premium'un temel özellikleri:

 1. Microsoft Office Uygulamaları: Business Premium, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote ve Access gibi Microsoft Office uygulamalarını içerir. Bu uygulamalar, belge oluşturma, elektronik tablo yönetimi, sunum tasarımı ve veri tabanı işlemleri gibi temel işlevleri sağlar.
 2. Exchange Online: Business Premium, iş e-postası ve takvim hizmeti olan Exchange Online'ı içerir. Bu, işletmelerin iş e-postalarını yönetmelerine ve paylaşımlı takvimler gibi iş fonksiyonlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olur.
 3. OneDrive for Business: Aboneler, belgeleri bulutta saklamak, senkronize etmek ve paylaşmak için OneDrive for Business'ı kullanabilirler. Bu, iş süreçlerini kolaylaştırır ve işbirliği olanaklarını artırır.
 4. Microsoft Teams: Microsoft Teams, işbirliği ve iletişim platformudur. Video konferanslar, sohbet, dosya paylaşımı ve diğer işbirliği araçları sunar. Business Premium, Teams'i içerir.
 5. SharePoint Online: SharePoint, belge depolama, paylaşma ve işbirliği için güçlü bir platform sunar. Business Premium, SharePoint Online'ı içerir ve işletmelerin belgeleri organize etmelerine, paylaşmalarına ve işbirliği yapmalarına yardımcı olur.
 6. Güvenlik ve Uyum: Bu abonelik, veri şifreleme, tehdit koruma, kimlik doğrulama ve veri kaybını önleme gibi güvenlik ve uyumluluk özellikleri sunar. İşletmenizin verilerini korur ve uyumluluğu sağlar.
 7. Düzenli Güncellemeler: Business Premium, otomatik olarak güncellenen ve en son özelliklere sahip olan Office uygulamalarını içerir.
 8. Uzaktan Çalışma Desteği: Özellikle uzaktan çalışma gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır, böylece çalışanlar farklı cihazlardan ve farklı yerlerden işlerini yönetebilirler.

Microsoft 365 İş Ekstra hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, fiyat teklifi ve sorularınız için 0216 771 46 22 numaralı telefondan ve [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.


 • Word, Excel, PowerPoint ve diğer Microsoft 365 Uygulamalarının en son sürümleriyle güncel kalın.
 • Outlook, Exchange ve Microsoft Teams’i kullanarak müşterilerinize ve iş arkadaşlarınıza bağlanın.
 • OneDrive’da kullanıcı başına 1 TB bulut depolama alanı ile dosyalarınızı her yerden yönetin.
 • Kapsamlı kimlik avı ve fidye yazılımı koruması ile işletmenizi gelişmiş siber tehditlere karşı koruyun.
 • Verilerin yanlışlıkla paylaşılmasını önlemeye yardımcı olmak için şifrelemeyi kullanarak hassas bilgilere erişimi denetleyin.
 • Verilerinize erişen cihazların güvenliğini sağlayın ve iOS, Android, Windows ve MacOS cihazlarını güvende ve güncel tutun.

Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 ve en güncel üç macOS sürümüyle uyumludur. Tüm diller dahildir.

Bir satış uzmanı ile görüşmek için şu numarayı arayın: 0216 771 46 22. Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00.

Microsoftkurumsal.com sadece Kurumsal Microsoft lisansları satış ve desteğini vermektedir. İlk alım veya yenileme öncesi bilgi alabilir, çok kullanıcılı lisans alımlarınızda fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Büyük, orta, küçük işletmeler ve kurum içi lisanslama seçenekleri ve destek talepleriniz için 0216 771 46 22 numaralı telefondan ve [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.