Menü
Sepetiniz

Microsoft Exchange Server Standard 2019 User CAL - Eğitim İçin Kalıcı Lisans

Microsoft Exchange Server Standard 2019 User CAL - Eğitim İçin Kalıcı Lisans
Microsoft Exchange Server Standard 2019 User CAL - Eğitim İçin Kalıcı Lisans
  • Stok: Stokta Var
  • Model: DG7GMGF0F4MB:0004
318 TL
KDV Hariç : 265 TL
KDV Dahil Fiyattır

Bilgi

Daha fazla bilgi ve yardım için 0216 344 15 59 numaralı telefonu arayabilir [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Microsoft Exchange Server Standard 2019 User CAL - Eğitim İçin Kalıcı Lisans

Microsoft Exchange Server 2019 Standard , küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir çözüm olan dahili ve harici bir arayüz olarak yapılmıştır. Bu sürüm, posta sunucusu ve takvim için performans ve güvenlik açısından yeni özellikler getiriyor.

Microsoft Exchange Server 2019 Standard’ı yükleyin ve arttırılmış özelliklerini keşfedin

Bu sürüm, küçük çalışma gruplarının yanı sıra büyük departmanlara güçlü merkezi depolama sunar ve görev listelerini, randevuları, kişileri ve e-postaları kolayca yönetme olanağı sağlar. Exchange Server 2019 Standard , küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir çözüm olan dahili ve harici bir arayüz olarak yapılmıştır.. Bu sürüm, posta sunucusu ve takvim için performans ve güvenlik açısından yeni özellikler getiriyor.

Windows Sunucu Çekirdeği

Windows Server çekirdek dahil yepyeni bir teknolojidir Exchange Server 2019 . Maksimum düzeyde güvenlik sağlamak için bu işletim sistemini doğrudan Windows Sunucu Çekirdeği üzerine kurabilirsiniz . Grafik kullanıcı arayüzü olmayan bu sürüm. Internet Explorer, Denetim Masası ve diğer grafik yapılandırma araçlarından yoksundur. Ek olarak, daha fazla RAM alanı serbest bırakan GUI’siz bir versiyondur.

Güncel Takvim modeli

Şirketler, takvimi en çok kullananlardır. Buna göre, Exchange Server 2019 , toplantı taleplerinin iletilmesini kısıtlama ve OOF yapılandırması üzerinde optimize edilmiş kontrol gibi etkili ve etkili özellikler sunmuştur. Yöneticiler ayrıca güncel takvim özelliklerinden yararlanır, kullanıcı takvimlerindeki etkinlikleri yönetebilir ve kolayca temsilci izinlerini düzenler.

E-posta Adresini Uluslararasılaştırma (EAI)

Exchange Server 2019’daki son özelliklerden biri, e-posta adreslerinin uluslararasılaştırılmasıdır. Bu özellik, uluslararası bağlamda e-posta gönderme sorunlarını azaltır ve başka dillerde ve komut dosyalarında alan adı veya posta kutusu adına sahip e-posta adreslerinin, e-posta yollarken ve alırken düzgün çalışmasını sağlar.

Exchange Server Standard 2019 ürününü MicrosoftKurumsal.com' dan aldığınızda, kurulum desteği için bize ulaşmanız yeterli. Çok kullanıcılı Exchange Server Standard 2019 alımlarınızda fiyat teklifi talep edebilir, size özel fiyat ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. Lisans ve fiyat ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerileriniz için 0216 688 6686 numaralı telefondan ve [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.