Exchange Online Plan 1 kurumlar ve işletmeler için Microsoft tarafından özellikle e-posta kullanımını kolaylaştıran bir plandır. Exchange Online Plan 1 kullananlar veri kaybı yaşamaz ve 50 Gb' lık posta kutusu sayesinde e-posta ayıklamak zorunda kalmaz.

150 MB'a kadar dosyaları veri kaybı yaşamadan ek halinde yollayabilirsiniz.

Exchange Online, gelişmiş özelliklerle bilgilerinizi korumanıza yardımcı olur. Kötü amaçlı yazılımdan koruma ve istenmeyen posta filtreleme özellikleri posta kutularını korur.

%99,9 çalışma süresi garantisi ve mali destekli hizmet düzeyi sözleşmesiyle e-posta hesaplarınızın sürekli çalışır halde olacağından emin olabilirsiniz.

Ortamınız üzerindeki denetimden vazgeçmeden e-postalarınızı Microsoft sunucularında barındırma avantajından yararlanın.

Veri kaybı önleme özellikleri, kullanıcıların hassas bilgileri yanlışlıkla yetkisiz kişilere göndermelerini önler. Global olarak yedekli sunucular, birinci sınıf olağanüstü durum kurtarma özellikleri ve Exchange Online’ı gece gündüz izleyen bir güvenlik uzmanı ekibi verilerinizi güvende tutar.

Kullanımı kolay, web tabanlı bir arabirim olan Exchange yönetim merkeziyle kuruluşunuzu verimli bir şekilde yönetin.

Kullanıcılarınıza üretkenliği sürdürmek için gerek duydukları kurumsal e-postayı sağlamak hiç olmadığı kadar kolaylaştı. Otomatik düzeltme eki uygulama özelliği, sisteminizin bakımı için gereken zamanı ve çabayı ortadan kaldırır.

Kullanıcılarınıza tüm başlıca tarayıcılarda ve tüm cihazlarda e-postalara, takvime ve kişilere istedikleri yerden erişme olanağı sağlayın.

Exchan Onlne Planları işlerinizi kolaylaştırır ve zamanınız size kalır...