Microsoft 365, bağlantıyı sürdürmenize ve işlerinizi halletmenize yardımcı olan uygulamalardan oluşan bir pakettir. Okulda, işte ve günlük hayatta en iyi becerilerinizi ortaya çıkarmanızı sağlayan uygulamaların tamamı Microsoft 365 te.

Word ile etkileyici belgeler oluşturun ve yerleşik akıllı özellikler sayesinde yazma becerilerinizi geliştirin. Excel ile karmaşık verileri basit hale getirin ve okuması kolay elektronik tablolar oluşturun. PowerPoint ile fazla çaba harcamadan öne çıkan etkileyici sunumlar oluşturun. Microsoft Teams ile toplantılar, sohbetler, aramalar ve işbirliği için herkesi tek bir noktada toplayın. Outlook ile E-postalarınızı, takviminizi, görevlerinizi ve kişilerinizi aynı yerden yönetin. OneDrive ile dosyalarınızı ve fotoğraflarınızı her yerden kaydedin, erişim sağlayın, düzenleyin ve paylaşın.

Microsoft 365, bunların dışındaki birçok Microsoft uygulaması ve hizmetle işleri tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm olanakları sunar.

İster ailenizle ve arkadaşlarınızla bağlantı kuruyor, isterseniz de ekibinizle işbirliği yapıyor olun, Microsoft Teams toplantı, sohbet, arama ve işbirliği çalışmalarınızı tek bir yerden yürüterek organize olmanızı ve günlük çalışmalarınızı kolaylaştırmanızı sağlar.

Word, Excel ve PowerPoint gibi gelişmiş uygulamaları kullanarak tüm cihazlarınızdan ekip arkadaşlarınızla, sınıf arkadaşlarınızla veya ailenizle işbirliği yaparak fikirlerinizi gerçeğe dönüştürün. Güvenli OneDrive bulut depolama alanıyla dosyaları kolayca paylaşın ve dilediğiniz yerden güvenli erişim sağlayın.