Menü
Sepetiniz

Microsoft Office LTSC Standard for Mac 2021 - Kalıcı Lisans

Microsoft Office LTSC Standard for Mac 2021 - Kalıcı Lisans
Microsoft Office LTSC Standard for Mac 2021 - Kalıcı Lisans
  • Stok: Stokta Var
  • Model: DG7GMGF0D7D1:0002
18.953 TL
KDV Hariç : 15.794 TL
KDV Dahil Fiyattır

Bilgi

Daha fazla bilgi ve yardım için 0216 771 46 22 numaralı telefonu arayabilir [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Microsoft Office LTSC Standard for Mac 2021 - Kalıcı Lisans

Microsoft Office LTSC (Long-Term Servicing Channel) Standard for Mac 2021, Microsoft Office ürün ailesinin macOS platformu için tasarlanmış uzun vadeli hizmet kanalı sürümüdür. LTSC, belirli bir sürümdeki ürünlerin uzun vadeli destek ve kararlılık için sunulduğu bir lisanslama ve dağıtım modelidir. Office LTSC Standard for Mac 2021, özellikle sık güncelleme istemeyen kullanıcılar veya işletmeler için ideal bir seçenektir.

Microsoft Office LTSC Standard for Mac 2021'in Temel Özellikleri:

  • Kelime İşlemi (Word): Belge oluşturma, düzenleme ve biçimlendirme işlemleri için güçlü bir kelime işlemci sunar.
  • Elektronik Tablolar (Excel): Veri analizi, hesaplamalar ve tablolar oluşturma için kullanışlı bir elektronik tablo uygulamasıdır.
  • Sunumlar (PowerPoint): Görsel olarak etkileyici sunumlar oluşturabilir ve sunabilirsiniz.
  • E-Posta ve İletişim (Outlook): E-posta yönetimi, takvim ve kişileri düzenleme özellikleri sunar.
  • Notlar ve Hızlı İşler (OneNote): Dijital notlar alabilir, fikirlerinizi organize edebilirsiniz.
  • Doküman Paylaşımı (OneDrive): Belgelerinizi çevrimiçi depolayabilir, paylaşabilir ve işbirliği yapabilirsiniz.
  • İş Akışı Otomasyonu (Automator): Office uygulamalarını iş akışlarına entegre edebilir ve tekrarlayan görevleri otomatikleştirebilirsiniz.
  • Veri Analizi (PivotTable ve PivotChart): Excel ile verilerinizi analiz edebilir, özetleyebilir ve görselleştirebilirsiniz.

Microsoft Office LTSC Standard for Mac 2021, ticari ve kamu müşterileri için Microsoft 365 'in en son kalıcı sürümüdür; her iki platformda da (Windows ve Mac) tek seferlik, "kalıcı" satın alma olarak kullanılabilen cihaz tabanlı bir lisanstır. Office 2019‘in önceki sürümü gibi, Office LTSC Standard for Mac 2021 de Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote içerecektir.

Müşteriler, herhangi bir uygulamanın sahne arkasında Hesabı kontrol edebilir ve hangi Office LTSC sürümünü çalıştırdıklarını görebilir. Bunu, Dosya > Hesap’a tıklayarak yapabilirsiniz. Bu sürüm, Office LTSC 2021’dir. Mac için, menü çubuğundaki <App Name>’na gidin ve Hakkında’ya tıklayın.

Office 2021 ve Office LTSC, Windows sürümlerinin hem 32 bit hem de 64 bit sürümlerini sunar ve Mac için Office 2021 ve Mac için Office LTSC 64 bit sürümlerini sunmaya devam eder.

Etiketler: Microsoft , Office , LTSC , Standard , Mac , 2021 , Kalıcı , Lisans